Morbi, Gujarat
GST No. 24BNAPM8524R1ZH
Call 08047688690 85% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet |
| Material | Ceramic |
| Tile Design | Cheque |
| Color | Beige |
| Surface Finish | Matte |
| No. of Tiles Per Box | 1 |
| Brand | Kajaria |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Type | Double Charge |
| Surface Finish | Matte |
| Suitability | Floor |
| No. of Tiles Per Box | 1 |
| Tile Design | Cheque |
| Tile Thickness | 1-4 mm |
| Brand | Kajaria |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Box
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Material | Ceramic |
| Tile Design | Cheque |
| Packaging Type | Box |
| Color | Cream |
| Surface Finish | Matte |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
We deal in the best quality porcelain ceramic floor tiles.
These tiles are made of the highest-grade material.
We prove these tiles at a very affordable price when compared with other competitors.
View Complete details
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Tile Design | Cheque |
| Suitability | Floor |
| Tile Thickness | 1-4 mm |
| Surface Finish | Matte |
| Brand | Kajaria |
| No. of Tiles Per Box | 1 |
| Specific Usage Area | Living Room |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 1x1 Feet |
| Tile Design | Cheque |
| Surface Finish | Matte |
| Tile Thickness | 1-4 mm |
| Material | Terracotta |
| Color | Beige |
| No. of Tiles Per Box | 1 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details