Morbi, Gujarat
GST No. 24BNAPM8524R1ZH
Call 08047688690 85% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Box
Product Brochure
| Size (Sq ft) | 120 x 120cm |
| Surface Finish | Glossy |
| Material | Vitrified |
| No. of Tiles Per Box | 2 |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 4x4 Feet(1200x1200 mm) |
| Type | Full Body |
| Surface Finish | Polished |
| No. of Tiles Per Box | 3 |
| Tile Design | Floral |
| Tile Thickness | 5-9 mm |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet |
| Tile Design | Cheque |
| Tile Thickness | 1-4 mm |
| Brand | Johnson |
| Material | Vitrified |
| Surface Finish | Matte |
| No. of Tiles Per Box | 4 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details