Morbi, Gujarat
GST No. 24BNAPM8524R1ZH
Call 08047688690 85% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Suitability | Floor |
| Tile Design | Cheque |
| No. of Tiles Per Box | 1 |
| Tile Thickness | 1-4 mm |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Tile Design | Circle |
| Tile Type | Floor |
| Material | Ceramic |
| Color | Beige |
| Surface Finish | Matte |
| No. of Tiles Per Box | Greater than 10 |
| Brand | Kajaria |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Tile Design | Floral |
| Suitability | Floor |
| Surface Finish | Matte |
| Brand | Somany |
| No. of Tiles Per Box | 5 |
| Color | Beige |
| Specific Usage Area | Living Room |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Material | Ceramic |
| Tile Design | Cheque |
| Tile Thickness | 1-4 mm |
| Shape | Metro |
| No. of Tiles Per Box | 1 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details