Morbi, Gujarat
GST No. 24BNAPM8524R1ZH
Call 08047688690 85% Response Rate
Send Enquiry
| Thickness | 5 mm |
| Brand | Own |
| Pattern | Shingles |
| Surface Treatment | Color Coated |
| Made of | Asphalt |
View Complete details
Product Brochure
| Material | Asphalt |
| Profile | Colored |
| Thickness | 3.1mm |
| Color | Brown |
| Features | Algae Resistant |
| Layer Type | Single Layer |
View Complete details
| Shingle Type | Color Coated |
| Color Family | Grey |
| Features | High Wind Resistant |
| Brand | Marvel and Co. |
| Thickness | 3.1 mm |
View Complete details